Κουϊτώρος Ιωάννης

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ

Ονομάζομαι Ιωάννης Κουϊτώρος. Γεννήθηκα στην Πάτρα το 1983. Η καταγωγή μου είναι από το Αίγιο όπου εκεί μεγάλωσα και σήμερα ζω στην Πάτρα. Ολοκλήρωσα τις σπουδές μου στο ΑΤΕΙ ΠΑΤΡΩΝ στο Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων. Δραστηριοποιούμαι επαγγελματικά ως ασφαλιστικός πράκτορας στην Εθνική Ασφαλιστική. Ασχολούμαι εθελοντικά με τον Σύλλογο Αιμοδοσίας «ο ΑΙΜΟΔΟΤΗΣ» και είμαι μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου. Ήμουν υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος με τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ» του Κου Σπύρου Σκιαδαρέση στις Περιφερειακές Εκλογές του Οκτωβρίου 2023. Βάζω Υποψήφιος με τον συνδυασμό «ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ» του Κου Θεόδωρου Λουλούδη γιατί το όραμα του για ένα ανοιχτό και κοντά στον ελεύθερο επαγγελματία Επιμελητήριο, με βρίσκει συνοδοιπόρο του. Διότι ο ελεύθερος επαγγελματίας χρειάζεται το Επιμελητήριο δίπλα του να τον καθοδηγεί στις προκλήσεις της νέας εποχής και να του ανοίγει νέους ορίζοντες.